Toplam Kalite anlayışımızın önce müşterilerimize, çalışanlarımıza saygılı olmakla başlayacağına inanıyoruz.

Kalite yönetim sistemi şartlarına uymak, kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirmek, hiç bir koşulda kaliteden ödün vermemek kuruluşumuzun kalite politikasıdır,

Müşteri memnuniyetini gerek ürün kalitesinde gerekse hizmet kalitesinde üstün kalite anlayışımızla sağlayabileceğimize inanıyoruz,

Çalışanlarımızın katılımı olmadan kaliteyi yükseltmenin mümkün olmadığını, çalışanlarımızın motivasyonlarının artırılmasını,hedeflerimiz arasında görüyoruz.

Kalite anlayışımızın yerleşmesinde tedarikçilerimizle sürekli işbirliği içinde olmayı ve sahip olduğumuz kalite bilincini paylaşmayı görev sayıyoruz.

Misyonumuz;
Müşteri memnuniyetine odaklı, sürdürülebilir mükemmellik anlayışına sahip, üretim ve hizmetlerinde kaliteden ödün vermeyen,değişime açık ve sürekli yenilenen, dinamik ve takım çalışması anlayışına sahip, topluma ve çevreye duyarlı bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz;
Faaliyet gösterdiği tüm alanlarda, çalışanları ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak en iyi hizmet ve ürünleri sunmak,rekabetçi büyüme politikası ile şirketi,çağımız koşullarına uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol alırken toplumun kalkınmasına katkıda bulunacak kuruluşlar arasında yerini almaktır.

GENEL MÜDÜR
FATİH ÇİFTÇİ
Kalite, hammadde girişinden itibaren ürünler sevk edilene kadar takip edilmekte ve üretimin her aşamasında da denetlenmektedir.

 
Copyright © 2008 Tüm Hakları Saklıdır
Site Tasarım ve Programlama ProsesGrup
Anasayfa | Tanıtım | İmalat | Ürünler | Kalite | Politikalar | iletişim