Atasan Makina ve Kalıp, Otomotiv ve Beyaz Eşya sektörleri için yetkin teknik kadrosu ile ulusal ve uluslararası yasal gerekliliklere ve müşterilerimizin taleplerine uygun yüksek kaliteli ürün sunmayı amaçlar.

 

Boru kesme ve şekillendirme, plastik enjeksiyon ve metal sac ürünlerin üretiminden son kullanıcıya kadar her türlü teknik servis ve çözümü müşterilerine sunmaktadır.

 

​Otomotiv ve Beyaz Eşya sektörlerinde orijinal parça üretimi yapan (OEM) müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini dinamik kadromuzu ve teknik altyapımızı güçlendirerek karşılamayı hedefliyoruz.

 

​Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemine geçiş sürecimizi tamamlamış bulunmaktayız. Ayrıca sürekli iyileştirme hedefleri doğrultusunda IATF 16949:2016 Otomotiv Kalite Yönetim Sistemini tüm süreçlerin katılımıyla birlikte kurmayı amaçlıyoruz.

 

Atasan Makina ve Kalıp, bu iç ve dış konulardaki bilgileri periyodik olarak takip etmekte ve Yönetim Gözden Geçirme toplantılarında değerlendirmektedir.